Tooted

Elementfassaadid

Elementfassaadid on usaldusväärsed, kaasaegsed ja kohandatavad lahendused, mis vastavad kõrgetele kvaliteedi- ja disainistandarditele. Need võimaldavad luua unikaalseid ja kaasaegseid fassaadilahendusi, mis täiendavad igat ehitusprojekti. Ideaalne lahendus kõrghoonetele (üle 8 korruse). Elementfassaadid võimaldavad vähendada tööde mahtu ehitusplatsil ja alustada tellijal varem sisetöödega.

Elementfassaadide tootmisaeg on tavaliselt kiire, mis võimaldab ehitusprojektil edeneda kiiresti ja tõhusalt. See on eriti oluline projektide puhul, kus aeg on piiratud ressurss.

Referentsid:

Büroohoone Veerenni 38B

Alma Tomingase ärihoone

 

 

 

 

Elementfassaadide peamised eelised:

1. Kvaliteet ja vastupidavus: elementfassaadid on valmistatud vastupidavast materjalist ja neil on pikk eluiga.

2. Kaasaegne disain: elementfassaadid pakuvad kaasaegset ja esteetiliselt meeldivat välimust, mis sobib hästi erinevate arhitektuuriliste stiilidega.

3. Kohandatavus: elementfassaadid on kohandatavad vastavalt konkreetsele ehitusprojektile ja disaininõuetele. Need võivad hõlmata erinevaid kuju-, suuruse- ja värvivõimalusi.

4. Energiasääst: elementfassaadid on sageli energiatõhusad, mis aitab vähendada energia- ja küttekulusid. Need võivad sisaldada termilisi lahendusi ja kvaliteetseid klaase.

5. Heliisolatsioon: elementfassaadid võivad pakkuda head heliisolatsiooni, mis aitab vähendada välismüra siseruumides.

6. Vastupidavus ilmastikule: elementfassaadid on projekteeritud vastu pidama erinevatele ilmastikutingimustele, sealhulgas vihmale, tuulele ja päikesele.

7. Kvaliteedikontroll: elementfassaadid läbivad enne paigaldamist põhjaliku kvaliteedikontrolli, mis tagab toodete kõrge kvaliteedi. See lahendus võimaldab vähendada ehitusobjektil paigaldamisel tekkivaid riske.

8. Keskkonnasõbralikkus: klaas-alumiinium tooted on väikese süsiniku jalajäljega, sest materjalid on taastöödeldavad.