Tooted

Klaasfassaadid

Kiire ja lihtne paigaldus, esteetiline välimus ning mitmekülgsed kasutusvõimalused on muutnud klaasfassaadid kaasaegses ehituses väga levinud lahenduseks. Just nende kriteeriumite järgi hinnatakse fassaadi tõhusust:

– Soojapidavus
– Veepidavus
– Õhutihedus
– Helikindlus
– UV-kaitse
– Turvalisus
– Tuletõkkeomadused

  • Kõik tuletõkkesüsteemid/tuletõkke fassaadid on tootjate poolt katsetatud ja omavad vastavaid sertifikaate. Tuletõkke avatäited valmistatakse ja paigaldatakse vastavalt süsteemitootjate juhistele, sertifikaatidele ja Euroopa ehitusnormidele. Saame pakkuda E30 kuni EI60 alumiiniumist avatäiteid.

Eeltoodud omadustest ja nendega seotud lahenduste arendamisest lähtume ka meie oma toodangu valmistamisel. Tänu tugevale insenerikompetentsile ettevõttes oleme alati valmis projekteerima ka keskmisest keerukamaid fassaadilahendusi. Pakume klassikalisi klaasfassaade, mis valmistatakse ehitusobjektil kohapeal traditsioonilisel posti ja riivi meetodil koos selle juurde kuuluvate variatsioonidega.

Suurema töömahu puhul toodame aga elementfassaade, mille elemendid valmistame oma Keilas asuvas mitmekülgsete võimalustega tehases. Kõikide fassaadide tootmiseks kasutame vastavalt projektile sobivat klaaspaketti ning alumiiniumprofiili.

Post-riiv fassaadide peamised eelised:

– Sobivad kõigile hoonetele
– Saab ehitada väga suuri jaotiseta klaasivälju
– Hea hinna ja kvaliteedi suhe, lahenduse hind on madalam kui elementfassaadi puhul
– Kiire tarneaeg
– Kõik süsteemid on CE sertifitseeritud ja U väärtused on testitud

Elementfassaadide peamised eelised:

– Sobib suurte ehitusmahtude puhul
– Hea lahendus kõrghoonetele (enam kui 8 korrust)
– Kiire ja kvaliteetne paigaldus — tehases vastavalt projektile toodetud elemendid on läbinud enne paigaldamist täiendava kvaliteedikontrolli
– Võimaldab luua keerulisi erilahendusi
– Kõik süsteemid on CE sertifitseeritud ja U väärtused on testitud

Meie fassaadisüsteemid on koostöös tellijate ja arhitektidega spetsiaalselt disainitud ja projekteeritud, et rahuldada hoonete kaasaegseid vajadusi. Sõltuvalt nõuetele, saate valida traditsioonilise post ja riivi süsteemi koos selle juurde käivate variatsioonidega. Samuti on meie valikus elementfassaadide süsteemid, mis on komplekteeritud valmiselementideks tehases ja võimaldavad väga kiiret paigaldust.

SFC 86
USC 65
UCC 65SG
FW 50+S
FW 50+S
FW 50SG
FW 50+SG
AOC 50+
FW 50.SI
USC 65
3D Schüco Parametric System
AOC 50.TI
FW 50.SI